Hakkımızda

Neler Yapıyoruz

Müzeler, ören yerleri, sergi salonları başta olmak üzere akvaryumlar, hayvanat bahçeleri ve endüstriyel fuarlar, bilgi aktarımının söz konusu olduğu yoğun ziyaretçi akışına sahip mekanlardır. Audience Medya bilgi aktarımını daha etkili ve zevkli kılan profesyonelce hazırlanmış çok dilli sesli tur prodüksiyonları üretir ve bu prodüksiyonları kompakt sesli rehber sistemleri ile mekanlarda veya akıllı telefon uygulamaları ile sanal ortamlarda ziyaretçilerin hizmetine sunar.

Yetişkinler ve çocuklar için turlar; Yetişkin ziyaretçiler ile genç ziyaretçilerimizin bakış açıları, merakları doğal olarak farklıdır. Değişik yaş grupları içinalgılarına ve merak düzeylerine göre senaryolaştırılmış sesli turlar,bilgiyi daha etkilibir şekilde hedef dinleyiciye ulaştırır. Bizler dikkatleri sergiye yönlendiren senaryolar ile genç müze ziyaretçilerinin müzeden daha fazla memnun kalmalarını sağlamakla kalmıyoruz, genç ziyaretçileri tekrar tekrar müzenize yönlendiriyoruz.

Engelliler için turlar;Audience Medya olarak bizler genç, yaşlı, engelli kısacası tüm bireylerin bilgilenmesini hedefliyoruz. Bu düşünce ile görme engelli ziyaretçiler için sesli betimlemeli anlatımlar, işitme engelli ziyaretçiler için de işaret dilinde turlar projelendiriyoruz.

Çözüm ortaklığı; Audience Medya, Dönemsel sergileriniz ve kısa süreli etkinlikleriniz için çeşitli kiralama seçenekleri ile farklı çözümler sunar.

LOKASYON

Mansuroğlu Mahallesi 286/3 Sokak No: 14/ B

Bayraklı Tower İzmir

EMAIL

info@audiencemedya.com

TELEFON

Tel / Fax: 0 232 341 50 08

Mobil: 0 505 259 10 07

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

Facebook
Instagram
Behance
Google +
Pinterest